Collection: All
Shop our selection of regular priced body jewelry, accessories and after care.
-
Steel 14G Internally Threaded Curved Barbell Post
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.99 USD -
12G Captive Bead Rings
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.99 USD -
Prong Set Premium Zirconia Navel Ring
Regular price $64.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $64.99 USD -
Pear Cut Premium Zirconia Navel Ring
Regular price $56.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $56.99 USD -
14G Internally Threaded Perfect Curve Barbell
Regular price $28.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.99 USD -
14G Internally Threaded Straight Barbells
Regular price From $14.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $14.99 USD -
14G Titanium Internally Threaded Labret w/Premium Crystal
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USD -
Titanium 12G Internally Threaded Straight Barbells
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.99 USD -
00G Steel Internally Threaded Horseshoes w/ Balls
Regular price $23.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $23.00 USD -
Double Flare Glass Plug- Galaxy Dichro Blue and Pink
Regular price From $78.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $78.00 USD -
Silicone Double Flare Tunnels - White - 6g - 2"
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.00 USD -
Rainbow Steel Double Flare Tunnels - Internally Threaded
Regular price From $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.99 USD -
10G Steel Internally Threaded Horseshoes w/ Balls
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.99 USD -
Pair Black and White Stripe Single Flare Tunnels
Regular price From $49.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $49.99 USD -
Pair Green Slyme Single Flare Tunnels
Regular price From $45.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $45.99 USD -
20G - 10G Pin Tapers
Regular price $11.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.99 USD